Görsel Kalitesi İle Büyüleyen Silah Oyunu : Okçuluk Okulu

okculuk-okulu-1

Her geçen gün daha büyüyen ve gelişen  teknoloji dünyasında doğal olarak oyunlar da gelişiyor. Artık bir kaç sene aralıklarla çıkan oyunlar arasında bile ciddi grafik farklılıkları bulunuyor.  Bu konuda özellikle savaş oyunları önde gelmekte. Neticesinde oyunlara ilgi gösteren kitlenin büyük kısımı erkekler ve erkeklerin en hoşlandığı oyun tarzı da dövüş oyunları yada savaş oyunları. Hal böyle olunca en çok gelişim gösteren oyun kategorileri de bu kategoriler olmakta.  Son dönemler içerisinde geliştirilen Okçuluk Okulu isimli oyun grafiksel açıdan inanılmaz derecede başarılı oldu.  Bu yazımız altında sizlere Okçuluk Okulu isimli nişan oyunları arasında yer almakta olan oyunumuzu tanıtacağız.

Daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi genelde silah oyunları 3d olarak geliştirilmekte. Çünkü bu kategori altında ki oyunları oynayan kişiler genellikle görselliğe önem vermekte. Okçuluk Oyunu isimli oyunun yapımcı firması da bunun farkında olacak ki oyunlarını bu konuyu dikkate alarak 3 boyutlu olarak geliştirmiş. Oyun içerisinde ki amacınız sizlere gösterilen hedefleri vurmak olacak. Bunun için tahmin edeceğiniz üzere farenizi kullanmanız gerekiyor. Oyun içerisinde ki amacınız ise kırmızı noktaları vurmak olacak. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak çünkü ilerleyen seviyelerde hedefler hareketli olacak.

Okçuluk Okulu isimli silah oyunu Japonya’da geçmektedir. Dolayısı ile oyunun ana temasında Japon motifleri kullanılmıştır. Oyunda kullanacağınız karakter bir ninjadır ve ninjalık eğitimi almaktadır.  Ancak bir ninjanın eğitimi gerçekten çok zordur. Birbirinden zorlu noktalardan hedeflere atış yapacağınız Okçuluk Okulu oyunu içerisinde 30′dan fazla bölüm yer almaktadır.

Oyundan Ekran Görüntüleri

putton