Red Crucible 2

5799555_orig
Red Cruible 2 adlı oyun Ablearcher adlı oyun geliştiricisi tarafından piyasaya sunulmuştur.  Daha sonrasında Red Crucible 2 kongragate sayesinde epey büyük bir popülerite yakalamıştır. Genel olarak silahlı savaş oyunlarını özellikle erkek çocukları çok sevmektedir. Red Crucible 2 oyunu  şuanda Valve’ın oyun satış platformu olan Steam’in bağımsız oyuncular için hazırladığı SteamWorkshop‘ta tanıtıma sunulmuştur. Eğer ki Online tabanlı bu FPS oyunu Steam kullanıcıları tarafından beğenilirse Steam platformunda satışa sunulacak. Kaldı ki Steam şuanda dünyanın en büyük online oyun satış platformu olduğunu göz önünde bulundurursak Unity  ile yapılmış bu oyun Steam’in satış listesine girersek kesinlikle büyük bir başarı sağlar.

3D Savaş Oyunları arasında düşük boyutu ve online oyun desteği ile emsallerinden sıyrılan Red Crucible 2 oyununun diğer bir artı  yanı da oyunda yalnızca silahlarla savaşıyor olmuyor olmanız. Oyun içerisinde aynı zamanda uçaklar ve tankların kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Bu da oyunu diğer flash oyunlardan kesinlikle ayrı bir kefeye sokuyor. Red Crucible 2 Oyunu içerisinde aynı zamanda pek çok oyun modu da bulunmaktadır. Yani oyunda sadece düşmanlarınızı öldürmeniz kimi zaman fayda etmeyen bir durum. Klasik savaş oyunları ile bu oyun arasında ki en büyük farklılık yaratıyor. Oyun içerisinde ki en sevilen mod Capture The Flag isimli oyun modudur. BU oyun modunda oyuncular karşı takımın bayrağını ele geçirmeye çalışırlar.

Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilmek için tıklayınız ==> http://unity.oyunlari.net/redcrucible2.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>